Структура

                                                  Верхньодніпровське представництво

Представництво координує закріплене майно, що належить на праві господарського відання ДП «Адміністрація річкових портів» та знаходиться в м. Києві, Київській, Чернігівській, Черкаській, Полтавській та Кіровоградській областях.

Адреса: м. Київ, вул. Мельникова, 40

Телефон: (044) 483-12-90                                                email clipart Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Начальник: Чес Володимир Леонідович

 

                                         Середньодніпровське представництво

Представництво координує закріплене майно, що належить на праві господарського відання ДП «Адміністрація річкових портів» та знаходиться в Запорізькій та Дніпропетровській областях.

Середньодніпровське представництво є одним з трьох представництв Державного підприємства "Адміністрація річкових портів", яке розташоване за адресою м. Запоріжжя, вул. Портова, 12.

         Представництво має свій офіс, пасажирські теплоходи та причали.

Одним з напрямків діяльності представництва є пасажирські перевезення окремих категорій громадян, які мають пільги на проїзд водним транспортом на приміських лініях м. Запоріжжя.

Для такого великого індустріального міста, як Запоріжжя, пасажирські перевезення пільгових категорій населення мають важливе соціальне значення, тому керівництво ДП «Адміністрація річкових портів» з розумінням ставиться до цього та сумлінно виконує умови договорів, укладені з Управлінням соціальної політики.

На приміських лініях м. Запоріжжя представництво надає послуги двома теплоходами ("ОМ-29" та " М.Римський-Корсаков"), відповідно до розкладу руху:

№б/н

Причали

Дні роботи

Кількість т/х

На причали

На порт

відхід

прибуття

відхід

прибуття

1

Н. Олександрівка-2

Вівторок

Четвер

1 т/х

07-50

08-50

16-30

17-30

1.

Радянське

Вівторок

Четвер

1 т/х

07-30

08-15

16-35

17-20

2.

Кур’яново - 1

09-00

15-50

1.

Привільне

Середа

П’ятниця

2 т/х

07-30

08-15

16-30

17-15

2.

Сади

08-30

16-15

3.

Сади Запоріжсталі

08-45

16-00

Надаються   послуги:

-         на прогулянково-екскурсійних маршрутах по заявках;

-         по стоянці та швартуванню суден у причалів.

 ивна соціальна позиція Державного підприємства "Адміністрація річкових портів" базується на принципах соціальної відповідальності та ділового партнерства.

Адреса: м. Запоріжжя,вул .Портова, 12

Телефон: (061) 214-97-78                                            email clipart Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                  mobil+38(067)508-63-75

Начальник: Власенко Павло Іванович

Діяльність Середньодніпровського представництва в м. Запоріжжя 

 

 

Нижньодніпровське представництво

Представництво координує закріплене майно, що належить на праві господарського відання ДП «Адміністрація річкових портів»
та знаходиться в Херсонській, Миколаївській та Одеській областях.

Адреса: м. Херсон, Одеська площа, 4

Телефон: (0552) 49-13-51                                            email clipart Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.         mobil+38(067)508-64-26

Начальник: Філін Микола Іванович

 

Начальник пасажирських перевезень в м. Миколаїв -

Делеску Катерина Ігорівнан

тел. +38(067) 508-63-72           е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Діяльність Нижньодніпровського представництва в м. Херсон

Діяльність Нижньодніпровського представництва в м. Миколаїв

 

Дністровське представництво

Представництво координує закріплене майно, що належитьна праві господарського відання ДП "Адміністрація річкових портів" та знаходиться у Вінницькій області.

Начальник: Гудзик Ігор Васильович  

 

 

Основні завдання представництв

Державного підприємства «Адміністрація річкових портів»:

 • Організація надання послуг на внутрішньому водному транспорті;
 • організація безпечного перевезення пасажирів річковим транспортом;
 • нагляд і контроль за дотриманням законодавства у сфері внутрішнього водного транспорту;
 • контролю за виконанням вимог правил технічної експлуатації гідротехнічних споруд та флоту ДП «Адміністрація річкових портів»;
 • участь у розробці нормативно-технічної документації щодо державних берегових об’єктів річкових портів;
 • забезпечення додержання законодавства про охорону навколишнього природного середовища на об’єктах ДП «Адміністрація річкових портів», вжиття заходів, спрямованих на запобігання його порушенням та організація робіт у разі забруднення території і акваторії;
 • реалізації тарифної, інноваційної та інвестиційної політики ДП «Адміністрація річкових портів»;
 • забезпечення захисту прав споживачів при наданні послуг водним транспортом ДП «Адміністрація річкових портів»;
 • надання пропозицій про необхідність організації в районах діяльності Представництва ділянок або пунктів нагляду та безпосередня участь у їх створенні;
 • дотримання положень системи управління безпеки судноплавства, пожежної безпеки, правил охорони праці, правил внутрішнього трудового розпорядку;
 • забезпечення оперативної взаємодії між ДП «Адміністрація річкових портів» та контрагентами, організаціями, контролюючими та правоохоронними органами, що знаходяться у територіальній підвідомчості Представництва.

Додаткова інформація