Підсумки навігації 2015 року в м. Запоріжжі

perevez
31 жовтня 2015 року Державне підприємствго "Адміністрація річкових портів" закінчило навігацію в місті Запоріжжі.

В місті Запоріжжя навігації 2015 року проводилась у період з квітня по жовтень2015 року, за маршрутами - порт ім. Леніна – Н. Олександрівка-2;- порт ім. Леніна – Радянське -Кур'яново-1; порт ім. Леніна –  Привільне - Сади - Сади "Запоріжсталі". Рейси здійснювались на теплоходах "ОМ-29" та "Римський Корсаков"

За час навігації 2015 року  в м. Запоріжжі перевезено  всього  пасажирів - 75411 чол.   на загальну суму 2080,2 тис.грн. з них  пасажирів  пільгових категорій  - 75334 чол. , на суму 2078,5 тис. грн.

 Державне підприємство "Адміністрація річкових портів" надає послуги Запорізькій  міській раді по перевезенню окремих категорій громадян, які мають пільги на проїзд водним транспортом за рахунок коштів бюджету міста, та коштів, що надходять у вигляді субвенцій з Державного бюджету.

Річкове сполучення має велике соціальне значення для жителів міста. ДП "Адміністрація річкових портів" у співпраці з Запорізькою  міською радою, зробили все можливе для безперебійної роботи пасажирських перевезень річковим транспортом в м. Запоріжжі у навігацію 2015 року.

Додаткова інформація