04 жовтня закінчилась навігація в містах Київ та Дніпропетровськ

 

2011 08 16 v1b1104 жотвня 2015 року Державне підприємство "Адміністрація річкових портів" закінчило навігацію в містах Київ та Дніпропетровськ.

В місті Дніпропетровську навігація 2015 року проводилась у період з квітня по жовтень 2015 року, - за маршрутами "Дніпропетровськ-Поляна" та "Дніпропетровськ- Парус-Грушевате-Тягінка". Рейси здійснювались на теплоході "Галина Андрусенко".

За час навігації 2015 року перевезено  всього  пасажирів - 5172 чол.   на загальну суму 306,5 тис.грн. з них  пасажирів  пільгових категорій  - 5073 чол. , на суму 301,6 тис. грн.

 Державне підприємство "Адміністрація річкових портів" надає послуги Дніпропетровській міській раді по перевезенню окремих категорій громадян, які мають пільги на проїзд водним транспортом за рахунок коштів бюджету міста, та коштів, що надходять у вигляді субвенцій з Державного бюджету.

Річкове сполучення має велике соціальне значення для жителів міста. ДП "Адміністрація річкових портів" у співпраці з Дніпропетровською міською радою, зробили все можливе для безперебійної роботи пасажирських перевезень річковим транспортом в м. Дніпропетровськ у навігацію 2015 року.

5403512 original

В місті Київ навігація проводилась у період з травня по жовтень 2015 року, на теплоходах "Яків Задорожний" , "Каштан-26" та "Герой Дубінда". Дані теплоходи обслуговували екскурсійний маршрут "Київ-Межигір'я-Київ", якй встиг знайти шанувальників серед киян та гостей столиці, та виконували індивідуальні замовлення, прогулянкові рейси. Останній рейс екскурсійного маршруту до резиденції відбувся 04 жовтня 2015 року . У навігацю наступного року даний річковий маршрут буде поновлено - інформація про початок навігації у м. Києві буде розміщена на нашому сайті.

 

Будемо радо зустрічати Вас наступної навігації!

 

 

Додаткова інформація