Підсумки роботи за І півріччя 2015 року

500px-Dniepr river in KyivДержавне підприємство "Адміністрація річкових портів" протягом 2009-2014 років надає послуги Херсонській, Запорізькій, Миколаївській, Дніпропетровській міським радам по перевезенню окремих категорій громадян, які мають пільги на проїзд водним транспортом за рахунок коштів бюджетів міст, та коштів, що надходять у вигляді субвенцій з Державного бюджету.

З початку навігації 2015 року, станом на 01 липня 2015 року Державне підприємство «Адміністрація річкових портів» перевезло вже 178,3 тис. пасажирів, в тому числі пасажирів пільгових категорій 161,0 тис., а саме:

 вХерсоні перевезено 78,2 тис. пасажирів, в тому числі пасажирів пільгових категорій   65,3 тис.;

Рейси в м. Херсон

в Миколаєві перевезень 67,2 тис. пасажирів, в тому числі пільгових категорій 63,0 тис.;

Рейси в м. Миколаїв

в Запоріжжі перевезено 31,3 тис. пасажирів, в тому числі пільгових категорій 31,3 тис.;

Рейси в м. Запоріжжя

в Дніпропетровську перевезень 1,6 тис. пасажирів, в тому числі пільгових категорій 1,5 тис.

Всі судна, які виконують рейси укомплектовані екіпажами та є технічно придатними для експлуатації.

При цьому,  органи місцевого самоврядування мають заборгованість перед Державним підприємством «Адміністрація річкових портів» по субвенціями за перевезення пільгових категорій громадян у сумі 1,5 млн. грн.

На фінансову ситуацію на підприємстві негативно впливає зростання цін паливно-мастильних матеріалів та запасних частин для підтримання теплоходів в належному технічному стані. Також негативно на фінансову ситуацію на підприємстві впливає несплата ПАТ СК «Укррічфлот» за користування гідротехнічними спорудами державної форми власності, які знаходяться на балансі підприємства.

Незважаючи на складну фінансову, економічну та політичну ситуацію в країні пріоритетом для нас завжди є те, щоб пасажирські перевезення річковим транспортом для пасажирів здійснювались вчасно,  якісно та безпечно.

 

 

Додаткова інформація