Зі святом, "Києве мій!"

 

9639 380Найближчими вихідними днями столиця України - Київ буде відзначати день міста. Належне вшанування міста буде сприяти його популяризації як туристичного центру, а також для змістовного культурного відпочинку киян та гостей столиці. В рамках святкування будуть проводиться презентації творчого доробку київськиї митців, професійних та аматорських художніх колективів. Окремі заходи будуть направлені на пропаганду фізичної культури та спорту.

Державне підприємство "Адміністрація річкових портів" як організація , що невід'ємно звязана з водною стихією анонсує наступні заходи  на воді присвячені дню Києва:

 

  • 30 травня 2015 року в рамках святкувань, буде проводитись вітрильна регата присвячена Дню Києва, місце проведення Набережна Дніпра причал №6 біля церкви Святого Миколая.
  • Також 31-30 травня 2015 року у Затоці на острові Долобецький у зоні відпочинку парку "Гідропарк" за адресою Броварське шосе, 1 буде проводитись відкритий чемпіонат міста з судномодельного спорту.

DSC 0132 K

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

552f4b7604d7e

 

 

Користуючись нагодою Державне підприємство "Адміністрація річкових портів" вітає всіх киян з Днем Києва та бажає веселих свят!!!

 

Додаткова інформація