Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Помилка
  • Помилка завантаження даних каналу

Подія на острові Джарилгач

17 липня 2017 р. у зв'язку з несприятливими погодними умовами в Джарилгацькій затоці, а саме сильних поривів вітру, що призвело до падіння рівня води близько на 1 метр, 3 пасажирські теплоходи: "ОМ-104", "ОМ-103", "Анна ІІ" стали заручниками погодних умов, зокрема, що вплинули на можливість швартування/відшвартування від пасажирського причалу на острові Джарилгач, де перебували відпочиваючі.

Завдяки злагодженим діям капітанів 3-х теплоходів, капітана Садовського морського торгового порту та капітану буксиру було вжито заходів щодо безпечного повернення відпочиваючих до м. Скадовськ. Ніхто із відпочиваючих не постраждав.

Крім того, за попереднім даними шкоди пасажирським теплоходам не завдано.

З метою повного з'ясування фактичних обставин події, що сталася в  Джарилгацькій затоці 17.07.2017 р. та вжитих службовими особами заходів, ДП "Адміністрація річкових портів" видало відповідний наказ про проведення службового розслідування від 17.07.2017 №55.

Катер "Роман Шухевич"

Відповідно до Указу Пезидента України "Про впорядкування відзначення пам'ятних дат і ювілеїв".

ДП"Адміністрація річкових портів" на честь 110-ї річниці від дня народження одного з великих синів нашого народу, головнокомандувача Української Повстанської Армії, Голови Секретаріату Української Головної Визвольної Ради Романа Йосиповича Шухевича,організували та провели заходи на набережній пасажирських причалів, що на Поштовій площі.

Так на честь видатного Українського військово-політичного діяча одному із теплоходів ДП"Адміністрація річкових портів" присвоєно назву Роман Шухевич.

В заходах взяли участь син Романа Шухевича, народний депутат України Юрій Шухевич, міністр інфраструктури Володимир Омелян та директор ДП"Адміністрація річкових портів" Сергій Бомчак.

Відтепер один з теплоходів носитиме ім'я "Роман Шухевич".

 

Відбулась зустріч з делегацією бельгійських бізнесменів

На запрошення Посольства Бельгії, спільно з ДП "Адміністрація річкових портів" Міністерства інфраструктури України, було проведено спільну зустріч з делегацією бельгійських бізнесменів.

На зазначеній зустрічі було обговорено питання співпраці у розвитку водного транспорту, та можливого залучення інвестицій щодо модернізації та переобладнання ГТС комерційного призначення.

Планується проведення благодійної регати "Вітрила волі та єдності"

ДП"Адміністрація річкових портів" спільно з Громадською організацією "Українська асоціація інвалідів АТО" та з ГО"Київський міський крейсерський яхт-клуб" планують провести благодійну регату "Вітрила волі та єдності".

Зазначена зустріч має на меті адаптацію українських захисників у мирному житті

Прибуття круїзного лайнера "Принцеса Дніпра"

princess of dniproДержавне підприємство «Адміністрація річкових портів» відновило  співпрацю з ТОВ «Червона Рута» щодо  пасажирських перевезень міжнародного значення. Так,  21 травня 2017 року о 11-00 до м. Києва  (Пасажирська набережна р. Дніпро Причал №9, Поштова площа) прибуде круїзний теплохід  «Принцеса Дніпра»,який слідує за маршрутом м. Фетешті (Румунія)  - Одеса- Миколаїв –Херсон-Дніпро-Київ.  На борту,  якого  98 іноземних туристів,   у том числі з США та Німеччини. Лайнер типу ріка-море «Принцеса Дніпра» український річковий круїзний чотирипалубний теплохід,  довжиною 125 м та шириною 16,7м.

За графіком між Києвом та Фетешті (Румунія) в цьому році має відбутися ще 9 рейсів. Державне підприємство «Адміністрація річкових портів» сподівається на подальшу співпрацю у перевезеннях та розвиток міжнародного  річкового сполучення з Україною. 

Додаткова інформація