Відкритий лист

photo open letter

  ДП «Адміністрація річкових портів» відповідно до Статуту є державним комерційним підприємством, що входить до сфери управління Міністерства інфраструктури України, було створено з метою забезпечення ефективного використання державного майна річкових портів (гідротехнічні споруди, причали, судноплавні споруди, плавзасоби та інше майно), та підтримання його у належному стані.       

Ще один крок вперед ДП «Адміністрація річкових портів»!

 

Сайт

 

І ще один проект надання послуг для жителів Херсону. Захоплюючі прогулянки на борту пасажирського теплоходу «В.М. Радіонов».

Приємного відпочинку всім відпочиваючим на борту судна!

Катер "Роман Шухевич"

Відповідно до Указу Пезидента України "Про впорядкування відзначення пам'ятних дат і ювілеїв".

ДП"Адміністрація річкових портів" на честь 110-ї річниці від дня народження одного з великих синів нашого народу, головнокомандувача Української Повстанської Армії, Голови Секретаріату Української Головної Визвольної Ради Романа Йосиповича Шухевича,організували та провели заходи на набережній пасажирських причалів, що на Поштовій площі.

Так на честь видатного Українського військово-політичного діяча одному із теплоходів ДП"Адміністрація річкових портів" присвоєно назву Роман Шухевич.

В заходах взяли участь син Романа Шухевича, народний депутат України Юрій Шухевич, міністр інфраструктури Володимир Омелян та директор ДП"Адміністрація річкових портів" Сергій Бомчак.

Відтепер один з теплоходів носитиме ім'я "Роман Шухевич".

 

Подія на острові Джарилгач

17 липня 2017 р. у зв'язку з несприятливими погодними умовами в Джарилгацькій затоці, а саме сильних поривів вітру, що призвело до падіння рівня води близько на 1 метр, 3 пасажирські теплоходи: "ОМ-104", "ОМ-103", "Анна ІІ" стали заручниками погодних умов, зокрема, що вплинули на можливість швартування/відшвартування від пасажирського причалу на острові Джарилгач, де перебували відпочиваючі.

Завдяки злагодженим діям капітанів 3-х теплоходів, капітана Садовського морського торгового порту та капітану буксиру було вжито заходів щодо безпечного повернення відпочиваючих до м. Скадовськ. Ніхто із відпочиваючих не постраждав.

Крім того, за попереднім даними шкоди пасажирським теплоходам не завдано.

З метою повного з'ясування фактичних обставин події, що сталася в  Джарилгацькій затоці 17.07.2017 р. та вжитих службовими особами заходів, ДП "Адміністрація річкових портів" видало відповідний наказ про проведення службового розслідування від 17.07.2017 №55.

Планується проведення благодійної регати "Вітрила волі та єдності"

ДП"Адміністрація річкових портів" спільно з Громадською організацією "Українська асоціація інвалідів АТО" та з ГО"Київський міський крейсерський яхт-клуб" планують провести благодійну регату "Вітрила волі та єдності".

Зазначена зустріч має на меті адаптацію українських захисників у мирному житті

Додаткова інформація